Izba Przemysłowo - Handlowa zaprasza na bezpłatne spotkanie pt. „Austria jako lokalizacja biznesowa – Szanse i możliwości dla firm polskich”

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH oraz ABA – Austrian Business Agency i Kancelaria LegalPartners serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu pt. „Austria jako lokalizacja biznesowa – Szanse i możliwości dla firm polskich”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 23 października 2019 r. o godz. 15.00.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych zarówno rozpoczęciem, jak i kontynuacją swojej działalności na terenie Republiki Austrii. Głównym tematem wydarzenia będzie przybliżenie możliwości inwestycyjnych w Austrii z naciskiem na uwarunkowania prawne działalności przedsiębiorstwa. Przedstawiciel polskiej firmy LaserTec Sp. z o.o. podzieli się z Państwem swoją historią sukcesu w Austrii. Będzie to również okazja do konsultacji oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z ekspertami specjalizującymi się w zakresie specyfiki niniejszego rynku i uzyskania informacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb danej firmy.

Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Dodatkowych informacji udziela: Iwona Jordan tel.: 12 428 92 63  e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl 
Źródło: Biuro IPH
2019-10-15 13:04 1326 biznes, przedsiębiorcy, spotkanie

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.