Nasze działania - oferta Stowarzyszenia

Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców (MSKiP) działa od 1999 roku. Jest organizacją zrzeszającą małych i mikro przedsiębiorców w regionie Małopolski. Reprezentuje środowisko małego, rodzimego biznesu. Członkowie stowarzyszenia to aktywni ludzie o dużym zasobie wiedzy praktycznej oraz doświadczeniu zawodowym, udzielający się społecznie w ramach różnych działań na rzecz rozwoju i propagowania wszelkiego rodzaju postaw przedsiębiorczych.

W ramach naszych celów statutowych wspieramy, doradzamy i szkolimy osoby chcące założyć własny biznes a od 2015 roku prowadzimy Inkubator Przedsiębiorczości Nowa Huta. Co roku organizujemy i przeprowadzamy Kreatywne Warsztaty Przedsiębiorczości XLX które są skierowane do uczniów szkół średnich.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania dlatego w naszej ofercie mamy duży wybór narzędzi które pomogą Ci w prowadzeniu, promowaniu i rozwijaniu Twojego biznesu.

Program Lojalnościowy Złoty Punkt - Program partnerski adresowany jest do wszystkich tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą, zależy im na promowaniu swojej branży i lojalności klientów.

Usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe – zakres działalności : karta podatkowa, ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, księgi handlowe, kadry i płace

Terminale płatnicze – współpracujemy z Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności ( PeP ), oferujemy nowoczesne terminale, korzystne warunki współpracy, terminale w ramach polski bezgotówkowej

,,Zdalna recepcja’’ – rejestracja telefoniczna - jeżeli nie masz czasu odebrać telefon i w ten sposób tracisz klienta zgłoś się do nas, my zadbamy o to byś już nigdy nie był stratny. Oferta skierowana głównie do gabinetów lekarskich, rehabilitacyjnych, salonów fryzjerskich, salonów kosmetycznych , SPA, przychodni lekarskich itp.

Kasy fiskalne – potrzebujesz zakupić kasę fiskalną, nie zwlekaj, pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję, przeszkolimy, zainstalujemy

Sklep on-line – dla usług - ( karnety, bilety, wycieczki, kina, baseny itp. )  Droplabs to największy w Polsce system internetowej sprzedaży i dystrybucji usług. To rozwiązanie skierowane do firm zmagających się z utrzymaniem na rynku, podczas obecnej sytuacji gospodarczej jak i dla firm chcących się rozwijać za pomocą nowoczesnych technologii. Zadzwoń do nas a my przedstawimy Ci całą ofertę.

Przewodnicy po Krakowie – wycieczki tematyczne. Jeżeli chcesz zorganizować wycieczkę integracyjną dla Twojej firmy skontaktuj się z nami, my zajmiemy się detalami tak by te chwile były niezapomniane.

 
                        Nie zwlekaj zadzwoń już dziś ! Wspólnie rozwiniemy Twój biznes !

                                                                 tel. 607 620 355 lub 12 311 58 05
Źródło: Biuro Stowarzyszenia
2021-08-20 12:34 712 oferta, biznes, przedsiębiorczość

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.