Spływ Dunajcem, zimowe atrakcje, niezapomniane chwile - to wszystko z Activfun

Szukając ciszy, pięknych krajobrazów a zarazem chcąc spędzać aktywnie czas, wystarczy wybrać się w Pieniny.

Pieniny to przepiękne, osobliwe pasmo górskie, leżące na północny wschód od Tatr, około 30 km od Nowego Targu. Pieniny stanowią część łańcucha zwanego Pienińskim Pasem Skałkowym. Stolicą Pienin jest Szczawnica - cudny kurort uzdrowiskowy, tuż przed samą Szczawnicą mieści się Krościenko nad Dunajcem, przepiękna malownicza miejscowość. Urok Dunajca a zarazem jego sceneria czynią te miejsca idealnymi do spędzenia niezapomnianych chwil.


Główną atrakcją Pienin słynącą w całej Polsce jest spływ tratwami flisackim przełomem Dunajca, wśród dzikiej przyrody i wspaniałych panoram Pienin. Spływ zaczyna się w przystani Sromowce – Kąty, a kończy w Szczawnicy lub w Krościenku. Zamiast tratwami, trasę tą można pokonać kajakami górskimi lub pontonami - rafting. Jest to wersja dla miłośników adrenaliny i mocniejszych wrażeń.

Firma Activfun nowo powstały start-up zaprasza miłośników ekstremalnych przygód na niezapomniany spływ pontonem po Dunajcu lub kajakami górskimi. Activfun oferuje również  wczasy odchudzające i relaksacyjno-kondycyjne „Zdrowy kręgosłup” we własnych apartamentach Activfun w Krościenku nad Dunajcem. Zimą zaprasza osoby w każdym wieku  na  naukę jazdy na nartach i na snowboardzie.

                   Z Activfun przeżyjesz niezapomniane ekstremalne przygody !!!Zadzwoń już teraz a Activfun przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie.

Więcej informacji pod nr. tel. : 665 223 398 lub 882 808 351 i  na stronach internetowych :

http://activfun.pl/
http://apartamenty.activfun.pl/
http://wczasy.activfun.pl/

Źródło: Biuro Activfun
2018-09-14 10:41 552 activfun, spływ pontonem, spływ kajakiem

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.