Kreatywne Warsztaty Przedsiębiorczości XLX

W dniu 08 grudnia 2022 r. odbyły się Kreatywne Warsztaty Przedsiębiorczości XLX pt.„ Zostań Rzemieślnikiem –  Stwórz Własny Biznes” . Tym razem młodzież musiała zmierzyć się ze stworzeniem firmy która zajmuje się rzemiosłem. Warsztaty odbyły się w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 2 na os. Spółdzielczym. W warsztatach brały udział uczniowie z krakowskich szkół średnich z XI Liceum Ogólnokształcącego, z XII Liceum Kształcącego z Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 2.

Oprócz uczniów, nauczycieli-opiekunów w warsztatach brali udział przedsiębiorcy-eksperci/asesorzy prowadzący własną działalność gospodarczą związaną z rzemiosłem. Uczestnicy przy współpracy ekspertów stworzyli swoje pierwsze wirtualne firmy.

Dziękujemy bardzo uczestnikom za udział w warsztatach, przemiłą atmosferę oraz wspaniałe pomysły. Mamy nadzieję, iż warsztaty spełniły oczekiwania uczniów, a każdy uczestnik wyniósł z nich mnóstwo ciekawych doświadczeń, a może też pomysł na stworzenie własnego biznesu.                 

                                                         Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!!

Serdeczne podziękowania dla Pana Dyrektora Dariusza Błądek za możliwość realizacji warsztatu w szkole, podziękowania dla nauczyciela - opiekuna Pani Jolanty Lachowicz za organizację warsztatu w szkole oraz przemiłą atmosferę.
Projekt finansowany przez Miasto Kraków
Źródło: Biuro Stowarzyszenia
2022-12-13 12:10 134 warsztaty, przedsiębiorczość, młodzież

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.