Msza z okazji Dnia Przedsiębiorcy

Szanowni Państwo,

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił w drodze uchwały Dzień Przedsiębiorcy, który obchodzony jest począwszy od 2016 roku w dniu 21 czerwca.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach – organizacja członkowska Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców – zwróciła się do Rzecznika z zaproszeniem do włączenia się we współorganizację uroczystej Mszy Świętej w intencji środowisk gospodarczych.
Msza zostanie odprawiona w tym dniu o godzinie 11.00 na Jasnej Górze. Przewodniczyć jej będzie ksiądz arcybiskup Wiktor Skworc, który wygłosi homilię, a w koncelebrze uczestniczyć będzie także ksiądz biskup Antoni Dydycz.
Na Jasną Górę pielgrzymują już różne środowiska. Chcemy, aby przedsiębiorcy także mogli razem modlić się przed obliczem Matki Boskiej oraz aby to pielgrzymowanie w Dniu Przedsiębiorcy stało się corocznym zwyczajem.
Do uczestnictwa zaprosiliśmy też Prezesa Rady Ministrów, Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Rozwoju, a także Marszałków Sejmu i Senatu, Przewodniczących Sejmowych i Senackich Komisji do spraw gospodarczych oraz wszystkich posłów i senatorów.

Zapraszam na tę uroczystość wszystkich przedsiębiorców.
Ilość miejsc siedzących wynosi 150. Ponieważ w tej chwili w Radzie Przedsiębiorców mamy 215 organizacji, jedno miejsce siedzące na organizację będzie przydzielane w kolejności zgłoszeń.
Proszę o nadsyłanie zgłoszeń na adres: rada.przedsiebiorcow@rzecznikmsp.gov.pl  w terminie do 10 czerwca 2020 r. Ponieważ restrykcje w zakresie liczby osób mogących uczestniczyć w nabożeństwach zostały zniesione, nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z miejsc stojących.

Z nadzieją na spotkanie na Jasnej Górze,
Adam Abramowicz Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców
Źródło: Biuro Rzecznika
2020-06-04 15:30 1710 rzecznik, przedsiębiorca

Komentarze

~cissoca

2013; 16 3 310 313 purchase cialis online levitra does enhancerx pills work Some observers see the party s line more as political posturing than heralding a revolt by its parliament deputies

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.