Startuje rekrutacja do drugiej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska!

Startuje rekrutacja do drugiej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska!

#StartUP Małopolska to program akceleracji organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, którego celem jest wzmocnienie kluczowych kompetencji niezbędnych do efektywnego rozwoju biznesu wśród małopolskich startupów. Na przedsiębiorców czekają specjalistyczne szkolenia oraz mentoring z najlepszymi ekspertami zarówno z Polski, jak i zagranicy. Unikatowa formuła projektu pozwala na dostosowanie programu szkoleniowego i mentoringowego do potrzeb startupów. Po dwóch wstępnych warsztatach, podczas których analizowany jest m.in. model biznesowy danej firmy, to sami przedsiębiorcy wybierają, jakie szkolenia i sesje z mentorami zostaną zrealizowane.

W poprzedniej edycji, zrealizowanej jesienią 2017 r., wzięło udział łącznie 8 startupów, które uczestniczyły w szkoleniach z różnych dziedzin biznesu m.in. marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy pitchingu, prowadzonych przez doświadczonych i uznanych trenerów, m.in. Piotra Buckiego, Jakuba Cyrana czy Monikę Czaplicką.

W programie #StartUP Małopolska mogą wziąć udział firmy, które:
• działają na rynku krócej niż 24 miesiące,
• zaliczane są do sektora MŚP,
• prowadzą działalność na terenie województwa małopolskiego,
• chcą się rozwijać i mają energię do pracy.

Więcej informacji o programie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://startup.malopolska.pl/.
Rekrutacja do drugiej edycji #StartUP Małopolska trwa do 25 marca br.
Program #StartUP Małopolska realizuje na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Startup Academy - organizacja wspierająca osoby, które chcą wystartować i rozwinąć własny biznes.

Więcej informacji udziela :
Maja Matuszewska
e - mail : maja@startupacademy.pl
tel. 576 959 567


Program jest realizowany w ramach projektu "Przedsiębiorcza Małopolska - rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej   w   ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Źródło: Biuro Startup Academy
2018-03-15 10:57 1574 innowacja, start-up, małopolska

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.