Złoty Punkt - najlepszy Program Lojalnościowy

KIM JESTEŚMY?

Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców działa od 1999 roku. Jest dobrowolnym zrzeszeniem mającym na celu rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających rozwojowi polskiego handlu, usług i wytwórczości. Zależy nam na tworzeniu atmosfery zaufania i szacunku do rodzimej przedsiębiorczości, upowszechnieniu lokalnych inicjatyw gospodarczych, a także przyczynianiu się do rozwoju gospodarczego Polski i jej poszczególnych regionów.

CO TO JEST ZŁOTY PUNKT?

Program Złoty Punkt jest programem lojalnościowym, który ma za zadanie związanie klientów z naszymi placówkami, zainteresowanie ich naszą ofertą handlową i usługową. Złoty Punkt stowarzysza różne branże, różne rodzaje działalności gospodarczej wspólnie pozyskując klientów. Jednocześnie marka ZP oznacza nowoczesny, przyjazny sklep lub punkt usługowy gdzie klient znajdzie atrakcyjne towary, różnego rodzaju promocje oraz miłą i fachową obsługę.

JAK TO DZIAŁA?

W placówkach oznaczonych logo Złoty Punkt każdy klient może otrzymać kartę, na której zbiera punkty za zakupione towary lub usługi. Karty te są obsługiwane przez terminale płatnicze Polskich ePłatności. Zebrane punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe bądź usługi, wybierając je ze specjalnie przygotowanego katalogu znajdującego się na stronie www.zlotypunkt.com.  Szeroki asortyment nagród proponowany przez partnerów pozwala zadowolić najbardziej wygórowane wymagania klienta.

JAKIE KORZYŚCI MOŻEMY OSIĄGNĄĆ?

• pozwala zwiększyć obroty
• przyciąga nowych klientów, jednocześnie honorując obecnych
• tworzy długotrwałą więź klient-placówka
• jest wygodny dla klienta – posiadając jedna kartę, można zbierać punkty w różnych placówkach
• zapewnia bogaty asortyment nagród dla klientów
• promowanie placówki na stronach www
• promowanie placówki na ulotkach reklamowych (kartach lojalnościowych)
• udział we wspólnych akcjach marketingowych

UNIWERSALNOŚĆ

W Programie uczestniczyć mogą jednocześnie sklepy (z wszystkich branż), kawiarnie, restauracje, stacje benzynowe, a także salony kosmetyczne czy centra rozrywkowe. Jest to duże udogodnienie dla klienta, który zbiera punkty w każdym z tych miejsc – robiąc codzienne zakupy, tankując paliwo lub odwiedzając z dzieckiem centrum zabaw. Każdy uczestnik programu określa swoje zasady działania programu w jego placówce.
Złoty Punkt obejmuje swoim zasięgiem obszar całego kraju.

       Jeżeli chcesz zdobyć lojalnego klienta, nie zwlekaj - skontaktuj się z nami !!!

Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców
os. Handlowe 5, 31-935 Kraków
tel. 12 311 58 05 kom. +48 607 620 355
www.mskip.org , www.zlotypunkt.com
e-mail: biuro@zlotypunkt.com lub  biuro@mskip.org 
Źródło: Biuro Stowarzyszenia
2021-08-27 10:00 939 program lojalnościowy, punkty, nagrody

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.