Finał programu #StartUP Małopolska!

Dobiega końca druga edycja programu akceleracyjnego dla młodych firm #StartUP Małopolska organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy ze Startup Academy.

Już 11 czerwca o godz. 18:00 w krakowskiej Metaformie odbędzie się otwarte spotkanie, podczas którego będzie można spotkać uczestników i organizatorów programu.

Gościem specjalnym będzie Ivana Šenitková - organizatorka TEDxYouth@Prague, FuckUp Night Prague oraz przedsiębiorczyni społeczna.    Z sukcesami łączy organizacje, startupy i NGOsy z państw Grupy Wyszehradzkiej (Czech, Słowacji, Węgier i Polski) w ramach projektów organizowanych przez Confidence Digital. Podczas wydarzenia Ivana opowie o tym, jak innowacje i przedsiębiorczość społeczna rozwijają się w państwach Grupy Wyszehradzkiej, a także o problemach oraz sukcesach i korzyściach związanych z prowadzeniem takiej działalności. Wystąpienie będzie poprowadzone w języku angielskim (podczas spotkania będzie zapewnione tłumaczenie symultaniczne). Kolejną prelegentką będzie Aga Osytek - przedsiębiorczyni społeczna i startupowa mentorka, która opowie o misji i wpływie społecznym w modelu biznesowym. Następnie wystąpią startupy, które rozwijają się i z przytupem wchodzą na małopolski oraz ogólnopolski rynek. Zapitchują 3 firmy, które brały udział w programie akceleracyjnym #StartUP Małopolska. Spotkanie to nie tylko okazja do wysłuchania gości i prezentacji startupów, ale również szansa na nawiązanie nowych kontaktów i poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach podczas networkingu.

Darmowe wejściówki na wydarzenie dostępne są na stronie: https://www.malopolska.pl/startup-meetup2
Źródło: Biuro Startup Academy
2018-06-05 09:55 1261 innowacja, start-up, małopolska

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.