Spotkanie w sprawie Strefy Czystego Transportu w Krakowie

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19.01.2023r. (czwartek) o godzinie 10.00, w Urzędzie Miasta Krakowa (Plac Wszystkich Świętych 3-4, Sala Lea i Kupiecka) odbędzie się spotkanie dotyczące wprowadzenia w Krakowie Strefy Czystego Transportu. Na spotkaniu obecny będzie Pan Łukasz Franek, Dyrektor Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie, który wyjaśni główne założenia i kamienie milowe SCT oraz udzieli odpowie na pytania dotyczące przyszłej Strefy.

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli biznesu, pracowników krakowskich firm i odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej (brak transmisji online).

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem: https://forms.office.com/e/AfEm46H637
Zapraszamy do zapisów.

Kraków jako pierwsze polskie miasto wprowadzi Strefę Czystego Transportu – zbiór przepisów, który właśnie otrzymał ostateczny kształt, zacznie obowiązywać od lipca 2024 r. Poprawa jakości powietrza będzie osiągana poprzez stopniową eliminację pojazdów o wysokim stopniu zanieczyszczenia z ulic Krakowa. Jaki to będzie miało wpływ na firmy działające w Krakowie, pracowników, dostawców i całe otoczenie biznesowe – te pytania będą mogli Państwo zadać na spotkaniu.
Źródło: UMK
2023-01-10 11:25 827 transport, czyste powietrze, strefa

Komentarze

~Dale65

Moje głosy na PiS i Wassermann, mimo że w parlamentarnych poprę PO. Ekologia tak ale nie ekoterroryzm. Jeśli znów wygra Majchrowski wyprowadzka do Wieliczki, akurat kończy mi się umowa wynajmu w 2024 i mogę nie przedłużać. Mieszkający w Krakowie którzy nie mają tu stałego meldunku mogą też zawsze zacząć płacić podatki w miejscu zameldowania a nie zamieszkania.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.