Spotkanie z Margrethe Vestager, komisarz Unii Europejskiej ds. Konkurencji

Spotkanie organizowane w ramach Dialogu Obywatelskiego z udziałem Margrethe Vestager, komisarz Unii Europejskiej ds. Konkurencji. Odbędzie się ono 1 marca 2019 r. w godz. 9:30 – 11:00 w sali konferencyjnej Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha przy ul. Marii Konopnickiej 26 w Krakowie.

Spotkanie zorganizowane przez IPH oraz Fundację GAP, zatytułowane „Dialog Obywatelski o polityce i konkurencji równych szans” poprowadzi prof. dr hab. Jerzy Hausner. Dialogi obywatelskie to otwarte dla szerokiej publiczności debaty z komisarzami i innymi urzędnikami Unii Europejskiej. Uczestnicy mogą zadawać pytania, zgłaszać swoje uwagi oraz wypowiedzieć się na temat wpływu unijnej polityki na codzienne życie. Jest to doskonała okazja, by wyrazić swoje zdanie! Spotkanie w Krakowie będzie poświęcone małym i średnim przedsiębiorstwom, a uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób Unia Europejska egzekwuje przestrzeganie zasad konkurencji i jak usprawnia funkcjonowanie unijnych rynków, jednocześnie gwarantując wszystkim przedsiębiorcom jednakowe i sprawiedliwe warunki konkurowania.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrację do dnia 25 lutego 2019 r.  pod linkiem: www.oees.pl/dialogkrakow/rejestracja 
Źródło: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
2019-02-22 10:04 1580 Unia Europejska , Biznes, Dialog