Kreatywne Warsztaty Przedsiebiorczości XLX

W dniu 02.10.2019 r. odbyła się kolejna edycja Kreatywnych Warsztatów Przedsiębiorczości XLX.
Dzięki Warsztatom XLX ich uczestnicy uczą się rozwijać swoje talenty przedsiębiorcze oraz planować strategię własnej działalności gospodarczej. Nabywają umiejętności realnej i obiektywnej oceny własnego pomysłu na biznes. Uczą się przekształcania pomysłu w konkretny, realny biznes plan. Warsztaty XLX to ekscytująca zabawa i pouczające doświadczenie. W ciągu jednego dnia uczestnicy mają szansę posiąść wiedzę i umiejętności, a przede wszystkim motywację do założenia własnego biznesu.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom z Zespołu Szkół Zawodowych HTS z XI Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 2 oraz z Zespołu Szkół Mechanicznych nr 3. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością i stworzyli swoje pierwsze wirtualne firmy, które z powodzeniem mogłyby zaistnieć i rozwijać się na lokalnym, ogólnopolskim a nawet zagranicznym rynku.

Serdecznie dziękujemy również Zarządowi Dzielnicy XVIII za udostępnienie sali na warsztaty.                                                                            Projekt współfinansowany z środków Miasta Kraków
Źródło: Biuro Stowarzyszenia
2019-10-04 11:06 2643 warsztaty, przedsiębiorczość, młodzież