Targi Pracy i Przedsiębiorczości - Świadomie do celu!

Kieruj swoją przyszłość „świadomie do celu" realizując przy tym swoje pasje na rynku pracy. Zrób pierwszy krok i przyjdź na targi 25-26 października w godzinach od 9.00 do 16.00 do hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków.
Liczymy na Twoją obecność podczas bezpłatnych Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie.

A co Cię czeka :)


Przyjdź na targi pracy i przedsiębiorczości w Krakowie. Podczas wydarzenia możesz bezpośrednio porozmawiać z najlepszymi pracodawcami w Krakowie, a także skonsultować swoje CV z profesjonalnymi doradcami zawodowymi. Mamy dla Ciebie także bezpłatne warsztaty związane z zarządzaniem zespołem oraz marketingiem opartym na długotrwałym budowaniu relacji z odbiorcami.

Tragi Pracy i Przedsiębiorczości to najlepsza okazja do rozpoczęcia kolejnego etapu budowania swojej ścieżki zawodowej. Czeka na Ciebie mnóstwo warsztatów tematycznych, konsultacji biznesowych oraz trzy strefy tematyczne (przedsiębiorczości, wystawiennicza i warsztatowa).

Podczas nadchodzącej edycji Targów odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Krakowski Pracodawca Roku", gdzie docenieni zostaną pracodawcy zaangażowani w rozwój pracowników, a także przedsiębiorstwa wrażliwe społecznie - zatrudniające osoby z niepełnosprawnościami oraz tworzące wielokulturowe organizacje.

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa rozwija idee targów, aby dostosować wydarzenie do potrzeb lokalnych pracodawców.


                                                                         Serdecznie zapraszamy !
Źródło: Grodzki Urząd Pracy
2022-10-17 13:00 302 praca, przedsiębiorczość, targi

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.